Pred-registrácia na Firemné MSR 2024 spustená

Po úspešnom prvom ročníku Firemných MSR v malom futbale sme sa pustili do prípravy druhého vydania korporátnych majstrovstiev. Vzhľadom na pozitívnu spätnú väzbu od hráčov, partnerov a vystavovateľov plánujeme udrženie športovej kvality turnaja a zároveň pripravujeme bohatý sprievodný program pre vašich kolegov, fanúšikov, doprovod a rodinných príslušníkov.

EURO BUSINESS CUP 2023 so slovenskými tímami

Už vo štvrtok 19.10. odštartuje v tureckej Antalyi ďalší ročník medzinárodnej firemnej súťaže pod názvom EURO Business Cup. Slovensko bude mať na turnaji dvojnásobné zastúpenie.

Pozrite si oficiálne aftermovie z Firemných MSR v malom futbale 2023

Prinášame Vám oficiálne aftermovie z prvého ročníka Firemných MSR v malom futbale, ktoré sa konali 28.4.2023 v Bratislave. Vychnutnajte si atmosféru turnaja, ktorého sa zúčastnilo až 60 firemných tímov z celého Slovenska. Z celkového prvenstva sa tešil tím Schaeffler Slovensko, striebornú priečku obsadil Volkswagen Slovakia a z bronzu sa radoval tím Niké.

Futbox: Staňte sa BombMastrom a PassMastrom MSR

Futbox ako najfutbalovejšia slovenská značka so snahou pravidelne prinášať unikátnu futbalovú zábavu prostredníctvom svojich produktov, ktoré sama výmýšľa, navrhuje i výraba, zavíta i na pripravované Firemné MSR v malom futbale.

GCP centrum: Príďte k nám a zistite, kde sú vaše výkonnostné hranice.

Na firemných MSR v malom futbale sa môžete tešiť na recovery zónu v podaní Go Create Performance centra. Sú to odborníci na slovo vzatí v oblasti fyzioterapie, diagnostiky či regenerácie. Môžete sa na nich obrátiť s akýmikoľvek otázkami. Ako športové diagnostické a regeneračné centrum pôsobia v Bratislave už takmer 6 rokov.

ASO Vending: Náš nový automat plný chutí

Ten, kto povedal, že za peniaze si šťastie nekúpite… nemal tak úplne pravdu. Rok 2023 začíname s úplnou novinkou – automat, plný chutí a pokušení. Nechajte sa zviesť a doprajte si niečo skutočne lahodné. Je to Váš moment, Vaša chvíľka, ktorá dokáže zmeniť celý deň na niečo pozitívne.

Tabuľka

Slovensko (SLO) 1. liga
# Tím Z Skóre Body
1. PAR PARTNERS 5 22:1 13
2. PRO Prosight SVK 5 18:3 9
3. AND ANDRITZ SVK 5 9:6 9
4. MAG Magna El. SVK 5 9:4 8
5. MON Mondelez SR 5 3:20 2
6. IKE IKEA 5 2:29 1

štatistiky

Slovensko (SLO) 1. liga
1. MAG Filip Sokol 5 Gólov
2. PAR Blažej Vaščák 4 Gólov
3. PRO Ludovít Smiknya 3 Gólov
4. PAR Marko Pavlík 3 Gólov
5. PAR Dávid Daniel 3 Gólov
6. PAR Martin Jusko 3 Gólov
7. PRO Nikolas Veverica 3 Gólov